LÉKÁRNA DAMONA JE JEDNOU Z VÍCE NEŽ 220 ALPHEGA LÉKÁREN

Alphega lékárny, sdružující nezávislé lékárníky, jsou v České republice již od roku 2008.

Dnes je jich již více než 220 a díky profesionálnímu a vřelému přístupu skutečných odborníků farmaceutického oboru se staly centry péče o zdraví celé rodiny, a to nejen v České republice, ale také ve Velké Británii, Španělsku, Itálii, Rusku, Německu, Nizozemí, Turecku či Francii.

V Alphega lékárnách je vždy na prvním místě pacient, jeho zdraví a spokojenost. Alphega lékárníci poskytují nadstandardní služby. Ve velmi příjemném prostředí na vás čeká vysoce profesionální personál. Ať už se jedná o magistry či laboranty, každý z nich vám dokáže poskytnout individuální a odborné rady.

Také v Alphega lékárně Damona se staráme o maximální spokojenost každého našeho zákazníka. Nabízíme široký sortiment léčivých přípravků, vitaminů, doplňků stravy, volně prodejních veterinárních přípravků a dermokosmetiky pro ženy i muže.

Máte starosti se svým zdravím? Potřebujete poradit ihned? Můžete využít telefonické poradenství majitelky lékárny Mgr. Hany Bodákové. Dále zprostředkováváme mnoho dalších služeb – za všechny jmenujme například výživové poradenství, pomoc školám a sociálním zařízením s výbavou jejich lékárniček či zajištění bezplatného rozvozu inkontinenčních pomůcek až do vašich domácností.

Zapomeňte na hypermarketový model prodeje, nebuďte pouhým článkem v dlouhé řadě zákazníků. Přijďte se poradit do naší, skutečně specializované lékárny, která vyznává tradiční hodnoty lékárenství, a staňte se člověkem s individuálními potřebami, který společně s námi nalezne tu nejlepší cestu, jak si užívat život plnými doušky bez sebemenších zdravotních komplikací.

Svěřte své zdraví nám, Alphega lékárníkům, protože vaše zdraví je naší prioritou.

W: Studiomaglen
© 2012 - 2018 Copyright Damona Pharm s.r.o.